İletişim :  0 212 625 30 45 - 0 546 968 89 94 - 0 534 277 77 75                 

MOTORLU KURYE HİZMETİ

 

  1. İstanbul dâhilinde gönderileriniz motorlu kuryelerimiz tarafından en kısa sürede masanızdan alınarak göndermek istediğiniz adrese hızlı bir şekilde imza karşılığı teslim edilir teslimat detayları tarafınıza email ve sms olarak gönderilir.İnternet üzerinden kayıt verebilir vermiş olduğunuz kayıtların takibini online bir şekilde izleyebilirsiniz.

UÇAK KURYE HİZMETİ

 

Acil uçak kargo, zaman, hız ve güvenilirlik nedenlerinden dolayı çok hassas şartların yerine getirilmesini gerektiren hızlı bir taşıma şeklidir. Acil Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır.Uçak Kargo hizmetleri'nde kapıdan - kapıya ve kapıdan-havalimaanına, havaalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

TOPLU DAĞITIM HİZMETİ

 

Kurye gönderilerinizin fazla olduğu zamanlarda tercih edebileceğiniz, kurye hizmetinden ekonomik bir sistemdir. Dağıtımlarınız ücretsiz olarak teslim alınır. Şirketimizdeki dağıtım kayıtları yapıldıktan sonra kuryelerimiz tarafından adreslerine ulaştırılır. İadeleriniz ve dağıtım bilgileri (işten ayrılmış, adreste bulunamadı, taşınmış vs.) dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulur

ARABALI KURYE HİZMETİ

 

Arabalı Kurye Hizmeti, motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı hacimli, ağır, kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz gönderilerinizin size özel tahsis edilen Kurye ve Kurye araçlarımız ile dilediğiniz adrese teslim edilmesi hizmetidir.                                                  Motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı hacimli, ağır,kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz gönderileriniz için şirketimiz araçlarından yararlanabilirsiniz.


GECE KURYE HİZMETİ

 

Nöbetçi kuryelerimiz 24 saat boyunca sizlere hizmet vermek için hazır beklemekte ve iletişim kurmanız halinde evinize ofisinize belirtiğiniz adrese gelerek gönderilerinizi teslim almaktadırlar.Gece kurye hizmetimiz normal kurye ücretinin kaydın verilen saate göre 2-3-4 katını geçmez.19:00-21:00  2 katı 21:00-24:00 3 katı 24:00-06:00 4 katıdır.

KURYE KİRALAMA HİZMETİ

 
 

Müşterilerin isteği doğrultusunda günlük, haftalık veya aylık sabit kurye kiralama hizmeti vermektedir.Özellikle bünyelerinde motorlu kurye bulunduran şirketler için Elit Group kurye kiralama servisi daha ekonomik olmakta mevcut kurye kuryelerin çalışamayacak durumda olduğunda yeni bir kurye tahsis ederek işlerin aksamasını ortadan kaldırmaktadır.


daİre VİLLA REZİDAns TEMİZLİK HİZMETİ   

 

Apartman daireniz,müsatkil eviniz,villanız,rezidans daireniz kaba inşaat temizliğiniz deneyimli ve güvenilir kadrosuyla yılların verdiği bilgi birikimle müşteri memnuniyetini (Müşterin temizlenmesini istediği tüm alanlar) ön planda tutarak size genç dinamik zamandan ve maliyetten tasarruf edebileceğiniz temizlik ekibimiz size bir telefon kadar yakın.Referanslarımızı ve kalite politakımızı incelemeden karar vermeyin.

OFİS İŞYERİ PLAZA TEMİZLİK HİZMETİ

 

İşyeriniz,ofisiniz,plaza katınız ve tüm çalışma alanlarınızı dinamik genç kadroyla müşteri memnuniyet odaklı (Beğenmezsen para ödeme seçeneği) yılların verdiği bilgi birikimiyle itanlı bir şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz.Kişiye ve firmalara  özel fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Cam temİzlİk hizmetİ

 

Cam Temizliklerinin etkili olabilmesi için etkin temizlik kimyasalları, kullanılan cam silme aparatları, cam kazıma jiletleri gibi konularda kaliteleri malzemelerin seçilmesi gerekmektedir. Örneğin eviniz veya işyeriniz için tadilattan çıkmış silikon artıkları kalmış bir cam temizliği mesken sahipleri için büyük bir işkencedir. Ancak tecrübeli temizlik firması olarak kullandığımız etkin malzemelerle camlarda bulunan silikon, harç, boya ve yapışkan gibi bütün ince işçilik isteyen hizmetleri etkin ve hızlı bir şekilde sağlayarak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarıyoruz.

KOLTUK TEMİZLEME HİZMETİ

 
 

Elit Group olarak son teknoloji ıslak-kuru endüstriyel tip vakum makinalarımızla koltuklarınızın içine gizlenen kirleri temizleyerek koltuğunuza eski canlılığını kazandırıyoruz. Belirtilen fiyatlar dışında başka hiçbir masraf çıkarmadan yerinde temizlik hizmetimizle İstanbul‘un neresinde olursa olsun evinize gelip koltuklarınızı hijyenik hale getiriyoruz.


mermer temİzlİk hizmetİ

 

Elit group olarak temizliğin yanında estetik kaygılarla yaptırılan mermer cilalama işlemlerini İstanbul genelinde  7/24 olarak sürdürmekteyiz. Otel, hastane, villa, fabrika, ofis, restoran, mağaza gibi her türlü mekanda mermer silimi, bakımı ve cilalanması işini Nilfisk cila makinaları ve Ecolab cila kimyasalları ile yapmaktayız.

Bizimle irtibata geçmeden karar vermeyiniz.En uygun ve zaman seçeneklerimizle.

yerinde halı yıkama hİzmetİ

 

Yerinde halı yıkama konusunda İstanbul genelinde firmamız ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan-duvara diye tabir ettiğimiz halıfleks halıların ve kaldırması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.


İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ

 

İstanbul’da son 10 yılda inşaat sektörünün gelişmesiyle ev kredilerinin kolaylaşması sonucunda ev alımlarının ve inşaatların hızlanması sonucunda bir ihtiyaç haline gelen inşaat sonrası temizlik hizmetleri  kaliteli personel ihtiyacı doğurmuştur.Bu yüzden de  bir çok temizlik firması bu alanlarda faaliyet göstermeye başlamıştır.Bunun neticesi olarak yanlış temizleme hijyen eksikliği gibi sorunlar baş göstermeye başlamıştır. İnşaat sonrası temizlikte dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri olan moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır.Bunların önlenmesi için  temizlik yapılmadan önce temizlik yapılacak alanın iyi expertiz edilmesi gerekmektedir

DIŞ CEPHE TEMİZLİK HİZMETİ

 
 

Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.


ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETİ

 

Fabrika, Depo, üretim alanı, üretim bandı ve makine temizliği ve alan temizliklerini gerçekleştiriyoruz.
Ayrıca endüstriyel temizliğin konusuna giren, yangın sonrası temizlik ve su baskını sonrası temizliğinin gerçekleştiriyoruz.
Endüstriyel temizlikte; Tecrübe, personel deneyimi ve kullanılan malzeme ve ürünlerin önemi büyüktür.

merdİven temİzlİk hİzmetİ

 

Elit Group İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktadır. Kapıcıların apartman sakinlerine ne büyük bir külfet olduğunu düşünen apartman yönetimleri merdiven temizliği, çöp alma ve servis hizmetini ekonomik rakamlarla sunan Elit Group ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de bu büyük yükten kurtulup hem ekonomik, hem de profesyonel yaklaşımlarla apartman, site, iş merkezi gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu ortak kullanım alanlarının temizliğini şirkete yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.